Hoppa till innehåll

Brf parken 28 södertälje

Bostadsrättsföreningen Parken 28 i Södertälje

  Om Södertälje; Kontakta oss ; Kontaktuppgifter brfparken28@ Övre Torekällgatan 28, 33 Södertälje Org. nr: Kort om oss. Bostadsrättsföreningen Parken 28 är en äkta förening med 28 lägenheter och en Förskola i fastighetens lokaler. Byggår Föreningen bildades och innehar betyget A+ för år

BRF Parken Dela Följ. BRF

 • BRF Parken Organisationsnr: Registreringsår: Kommun: Södertälje: Antal lägenheter: Antal följare: Senast uppdaterad: 18 maj
 • Södertälje började växa fram

  Kontaktinformation för Brf Parken Brf Parken 28 Övre Torekällgatan 28A 33 SÖDERTÄLJE.

  BRF Parken 28 är

  Brf Parken SvenskBrf erbjuder alla bostadsrättsföreningar i Sverige en hemsida med intranät. Postort: 33 SÖDERTÄLJE. Information. Organisationsnummer.
 • BRF Parken Dela Följ. BRF

 • brf parken 28 södertälje


 • Förskolan Parken: 35m; Oxbacksskolan:

  Bostadsrättsföreningen Parken 28 Brf Parken 28 () bildades och finns på Övre Torekällgatan 28 A i Södertälje. Styrelse | Dokument | Hitta hit | Fastighetsfakta.

  BRF Parken 28, Södertälje.

  BRF Parken 28 Ekonomi; Försäljningar; Info & bilder; Lägenheter; Området; Styrelse & kontakt; Dokument; Anslagstavla; Styrelserum.

   BRF Parken Om föreningen.

  MELLAN HÖG > Föreningslån är medlemmarnas gemensamma skuld i bostadsrättsföreningen. Föreningen har 28% lägre lån än medelvärdet i Södertälje. Se detaljerad belåningsdata och jämförelse i föreningens BRF-analys. Betyg BRF Parken 28 har ännu inte betygsatts. Köp en BRF-analys så betygsätter vi föreningen inom 48 timmar.

  Brf Kiosken. i Folkparken, Södertälje. i

  Brf Mälarparken i Södertälje är den sista etappen som färdigställer området i Bergviks strand. Fördelat på två huskroppar, med varsin gemensam takterrass, finns 63 bostäder intill Södertälje kanal med fantastisk utsikt mot Mälaren. Natursköna omgivningar med grönskande parker, badplats, minigolfbana runt hörnet och fina.