Hoppa till innehåll

Musik i sommarkväll västervåla kyrka

Musik i sommarkväll i Västervåla kyrka

TUESDAY, JUNE 7, AT PM UTC+02 Musik i sommarkväll Västervåla kyrka About Discussion More About Discussion Invite Details 16 people responded Event by Västanfors-Västervåla församling Västervåla kyrka Public · Anyone on or off Facebook Kyrkokören Fri entré! Kollekt till Act Svenska kyrkan och församlingens musikverksamhet. Music.


Musik i sommarkväll. Artist(er):

  Musik i sommarkväll Hosted By Västanfors-Västervåla församling. Event starts on Tuesday, 17 August and happening at Västervåla kyrka, Fagersta, VM. Register or Buy Tickets, Price information.

På tisdag kväll är

 • TUESDAY, JULY 25, AT PM UTC+02 Musik i sommarkväll Västervåla kyrka About Discussion More About Discussion Invite.


  1. Musik i sommarkväll is Västervåla

  Music event in Fagersta, Sweden by Västanfors-Västervåla församling on Tuesday, August 2

  Music event in Fagersta, Sweden

  Music event by Västanfors-Västervåla församling on Tuesday, June 12


 • musik i sommarkväll västervåla kyrka


 • Musik i sommarkväll at Västervåla kyrka,

  Musik i sommarkväll är en populär serie konserter som arrangeras av Västanfors-Västervåla församling sedan många år. Och man vill genomföra även årets inbokade konserter även om det blir glest i bänkarna på grund av förbudet mot större folksamlingar. Här är sommarens program i Västervåla: 9/6: Kyrkokören 16/6: Companova.
 • På tisdag kväll är


 • 1 Musik i Sommar

  I kväll, tisdag, är det dags för årets första musik i sommarkväll i Västervåla kyrka. Kyrkokören står för musiken denna afton då man tillåter högst 50 åhörare. Musik i sommarkväll är en populär serie konserter som arrangeras av Västanfors-Västervåla församling sedan många år.

  På tisdag kväll startar konsertserien

  PREMIÄR FÖR MUSIK I SOMMARKVÄLL I VÅLA. I kväll, tisdag, är det dags för årets första musik i sommarkväll i Västervåla kyrka. Kyrkokören står för musiken denna afton då man tillåter högst 50 åhörare. Musik i sommarkväll är en populär serie konserter som arrangeras av Västanfors-Västervåla församling sedan många år.